Wyjątkowe i ładne podziękowania dla chrzestnych

Chrzestni podziękowania

Dzień chrztu to ważna chwila, która winna pozostać zapamiętana na zawsze. Rodzice chrzestni spełniają bardzo ważną rolę, dlatego wręczenie im podziękowań w interesującej formie jest perfekcyjnym pomysłem. Wykonana z drewna statua przekazuje podziękowania oraz miłość, a to zapewnia zadowolenie i radość. Umieszczony motyw anioła może mieć niebieskie czy też różowe wypełnienie, a to nawiązuje to … Continue reading „Wyjątkowe i ładne podziękowania dla chrzestnych”

Stylowe i atrakcyjne winietki na stół weselny – tanie

Ślubne winietki

Tak podniosła uroczystość, jaką jest zawarcie związku małżeńskiego i zabawa ślubna powinny zostać utrwalone w pamięci zarówno młodych jak i gości weselnych. Znakomitym rozwiązaniem problemu jest podarowanie winietek zawierających słowa zobowiązania za cudowną zabawę. Wykonane z drzewa podziękowania wyglądają schludnie i estetycznie na stołach, a na domiar tego goście dostają ciekawą pamiątkę. Kształt serca oraz … Continue reading „Stylowe i atrakcyjne winietki na stół weselny – tanie”

Podziękowania i upominki dla gości weselnych – tanio

Upominek

Dzień ślubu jest niezmiernie istotnym momentem w życiu, wobec tego warto go upamiętnić. Przekazanie młodym współmałżonkom nietypowego prezentu jest kapitalnym pomysłem. Drewniane serce wykonane z wielką pasją uwydatnia niesamowitość tej okazji, a równolegle daje możliwość na przekazanie przyjemnych słów. Motyw kwiatów czy motyla dodają wdzięku, a nieszablonowa forma sprawia, że jest to w rzeczy samej … Continue reading „Podziękowania i upominki dla gości weselnych – tanio”

Atrakcyjne i tanie winietki na ślub – polski produkt

Zakup winietek

Zabawa ślubna stanowi okazję do wspólnej zabawy z rodziną oraz przyjaciółmi, jednocześnie to niezmiernie podniosły dzień. Przyzwoicie, więc kiedy na stołach pojawią się interesujące i luksusowe winietki, które nie tylko tworzą dekorację, ale równocześnie są w stanie być trwałą pamiątką dla gości. Darząc nimi wszystkich wezwanych można sprawić przyjemność i wywołać uśmiech na twarzach bliskich. … Continue reading „Atrakcyjne i tanie winietki na ślub – polski produkt”

Interesujące podziękowania dla gości z okazji komunii

Zakup podziękowań dla gości

Pierwsza Komunia Święta to nadzwyczajny dzień w życiu każdego dziecka, należałoby by był perfekcyjnie dopracowany. Nasze podziękowania to sposób na eleganckie podziękowanie gościom za to, że byli z wami w tym dniu. Drewniana gołębica bądź też serca doskonale pasuje do charakteru uroczystości, a fakt iż wolno na niej umieścić dowolny napis sprawi, iż będzie unikatem. … Continue reading „Interesujące podziękowania dla gości z okazji komunii”

Atrakcyjne podziękowania dla gości z okazji ślubu

Weselne podziękowania dla gości

Dla każdej Młodej Pary, która szuka oryginalnego sposobu na powiedzenie swoim gościom „dziękuję” – mamy coś szczególnego! Nie będzie krótkotrwałym podarkiem w postaci ciastek, lecz trwałym wspomnieniem w ładnej formie. Inspirujemy do wybrania jednego z dwóch kształtów drewnianej dekoracji. W każdej wersji będzie opisywać się obłędnie z personalizacją i grafią! Goście ucieszą się również na … Continue reading „Atrakcyjne podziękowania dla gości z okazji ślubu”

Ciekawe i pomysłowe podziękowania dla gości na chrzest

Chrzest tanie podziękowania dla gości

Mamy przyjemność przedstawić nadzwyczajne podziękowania dla gości chrzcielnych. Będą tworzyć uroczą i elegancką pamiątkę, ale też oraz funkcjonalny przedmiot jako dekoracyjny magnes. Postawiliśmy na klasyczne połączenie motywu gołębia bądź też serca z drewnianym materiałem. Każde zaproszenie jest starannie wykonane z precyzyjnie wybranego kawałka drzewa, dzięki czemu można mieć pewność, że goście będą de facto zachwyceni … Continue reading „Ciekawe i pomysłowe podziękowania dla gości na chrzest”

Pamiątkowe podziękowania dla gości z okazji urodzin – oferta

Ręcznie zdobione podziękowania dla gości

Należącą do nas propozycję uzupełniliśmy o podziękowania dla gości przybywających na urodziny potomka, najważniejsze – albowiem pierwsze. Przygotowywane przez na propozycje to wyśmienity wybór, bo będą bezpośrednio kojarzyć się z roczkiem maleństwa, wywołując te najpiękniejsze wspomnienia. Ta koncepcja jest do perfekcji odwzorowana w naszych dekoracjach. Opcja personalizacji sprawi, że będą jeszcze o wiele bardziej fenomenalne. … Continue reading „Pamiątkowe podziękowania dla gości z okazji urodzin – oferta”

Nie zapomnij o podziękowaniach dla gości

chrzest

Podziękowania dla gości to miły sposób na zaznaczenie obecności rodziny i znajomych oraz okazanie wdzięczności za wspólne świętowanie dnia chrztu. Prezentujemy dla Państwa personalizowane podziękowanie dla gości w formie magnesu o kształcie serca – drobny upominek, który nie tylko sprawi radość bliskim, lecz także będzie doskonałą pamiątką z dnia imprezy. Solidne, drewniane podziękowania dla gości … Continue reading „Nie zapomnij o podziękowaniach dla gości”

Podziękowania dla gości tanie, ładne magnesy

wesele

Wesele to najważniejszy dzień w życiu każdej pary młodej. Zwyczajem jest też składanie podziękowań rodzicom. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podziękować także przybyłym gościom, którzy na pewno docenią ten gest. Podziękowania dla gości na ślub w personalizowanej formie pomoże Państwu podziękować gościom, przekazując im podarek – pamiątkę z tego spektakularnego dnia. Personalizowane podziękowanie dla … Continue reading „Podziękowania dla gości tanie, ładne magnesy”