Interesujące podziękowania dla gości z okazji komunii

Zakup podziękowań dla gości

Pierwsza Komunia Święta to nadzwyczajny dzień w życiu każdego dziecka, należałoby by był perfekcyjnie dopracowany. Nasze podziękowania to sposób na eleganckie podziękowanie gościom za to, że byli z wami w tym dniu. Drewniana gołębica bądź też serca doskonale pasuje do charakteru uroczystości, a fakt iż wolno na niej umieścić dowolny napis sprawi, iż będzie unikatem. … Continue reading „Interesujące podziękowania dla gości z okazji komunii”

Atrakcyjne podziękowania dla gości z okazji ślubu

Weselne podziękowania dla gości

Dla każdej Młodej Pary, która szuka oryginalnego sposobu na powiedzenie swoim gościom „dziękuję” – mamy coś szczególnego! Nie będzie krótkotrwałym podarkiem w postaci ciastek, lecz trwałym wspomnieniem w ładnej formie. Inspirujemy do wybrania jednego z dwóch kształtów drewnianej dekoracji. W każdej wersji będzie opisywać się obłędnie z personalizacją i grafią! Goście ucieszą się również na … Continue reading „Atrakcyjne podziękowania dla gości z okazji ślubu”

Ciekawe i pomysłowe podziękowania dla gości na chrzest

Chrzest tanie podziękowania dla gości

Mamy przyjemność przedstawić nadzwyczajne podziękowania dla gości chrzcielnych. Będą tworzyć uroczą i elegancką pamiątkę, ale też oraz funkcjonalny przedmiot jako dekoracyjny magnes. Postawiliśmy na klasyczne połączenie motywu gołębia bądź też serca z drewnianym materiałem. Każde zaproszenie jest starannie wykonane z precyzyjnie wybranego kawałka drzewa, dzięki czemu można mieć pewność, że goście będą de facto zachwyceni … Continue reading „Ciekawe i pomysłowe podziękowania dla gości na chrzest”

Pamiątkowe podziękowania dla gości z okazji urodzin – oferta

Ręcznie zdobione podziękowania dla gości

Należącą do nas propozycję uzupełniliśmy o podziękowania dla gości przybywających na urodziny potomka, najważniejsze – albowiem pierwsze. Przygotowywane przez na propozycje to wyśmienity wybór, bo będą bezpośrednio kojarzyć się z roczkiem maleństwa, wywołując te najpiękniejsze wspomnienia. Ta koncepcja jest do perfekcji odwzorowana w naszych dekoracjach. Opcja personalizacji sprawi, że będą jeszcze o wiele bardziej fenomenalne. … Continue reading „Pamiątkowe podziękowania dla gości z okazji urodzin – oferta”

Nie zapomnij o podziękowaniach dla gości

chrzest

Podziękowania dla gości to miły sposób na zaznaczenie obecności rodziny i znajomych oraz okazanie wdzięczności za wspólne świętowanie dnia chrztu. Prezentujemy dla Państwa personalizowane podziękowanie dla gości w formie magnesu o kształcie serca – drobny upominek, który nie tylko sprawi radość bliskim, lecz także będzie doskonałą pamiątką z dnia imprezy. Solidne, drewniane podziękowania dla gości … Continue reading „Nie zapomnij o podziękowaniach dla gości”

Podziękowania dla gości tanie, ładne magnesy

wesele

Wesele to najważniejszy dzień w życiu każdej pary młodej. Zwyczajem jest też składanie podziękowań rodzicom. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podziękować także przybyłym gościom, którzy na pewno docenią ten gest. Podziękowania dla gości na ślub w personalizowanej formie pomoże Państwu podziękować gościom, przekazując im podarek – pamiątkę z tego spektakularnego dnia. Personalizowane podziękowanie dla … Continue reading „Podziękowania dla gości tanie, ładne magnesy”

Komunia święta – podziękowania dla gości

komunia

Każde dziecko chce, żeby jego Pierwsza Komunia była dniem udanym, wyjątkowym i pełnym miłych wspomnień. W czasie uroczystości warto pamiętać nie tylko o gwieździe tego dnia, lecz też o przyjeżdżających gościach. Chcą Państwo podziękować rodzinie oraz bliskim za przybycie na uroczystość? Personalizowane, drewniane podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu to gustowny, szczególny i … Continue reading „Komunia święta – podziękowania dla gości”

Podziękowania dla gości – serce na roczek

urodziny

Nie mogą Państwo pozwolić na to, żeby celebrowanie pierwszych urodzin malucha nie obyło się bez dużej uroczystości, która pozostanie zapamiętana przez wszystkich gości. Jeśli pragniecie podziękować przybyłym na imprezę gościom – trwałe, drewniane podziękowania dla gości na roczek spełnią Wasze wymagania. Podziękowania dla gości w formie magnesu w kształcie serca to czarujący prezent, który zaznaczy … Continue reading „Podziękowania dla gości – serce na roczek”