Pomysłowe i tanie zaproszenia dla gości z okazji komunii

Komunie sklep z zaproszeniami

Tony brązu oraz beżowe to główne barwy w szacie graficznej tego zaproszenia na komunię. Zdobienia w tym zawiadomieniu są zrobione z naturalnych surowców takich jak drewno oraz juta. W skład frontowej strony zawiadomienia wchodzą takie oto ozdoby: starannie wykrojony wzór, kokarda ze sznura jutowego, którą można zastąpić ozdobną wstążeczką. Graficznie ten model zaproszenia jest niezwykle … Continue reading „Pomysłowe i tanie zaproszenia dla gości z okazji komunii”

Pierwsza komunia – pomysłowe i tanie zaproszenia dla gości

Różne zaproszenia komunia

Niespotykane oraz szykowne zaproszenia na pierwszą komunię świętą. Bardzo dobrej jakości surowce papiernicze dodają tym zaproszeniom szyku i eleganckiej prezencji, co jest kluczowe w trakcie zapraszania gości na pierwszą komunię. Prezentowane typy zawiadomień różnią się barwą tasiemki i motywem umieszczonym pod nią. Przód zaproszenia zawiera element ozdobny, który z racji umocowania na dystansie tworzy efekt … Continue reading „Pierwsza komunia – pomysłowe i tanie zaproszenia dla gości”

Zaproszenia dla gości z okazji komunii – różne wzory

Boho zaproszenia

Najistotniejszym motywem graficznym w tym wzorze zawiadomienia na komunię jest chrystogram. Wzór ten składa się z 2-óch części zbudowanych z matowego papieru: kieszeni oraz jej wypełnienia, które zawiera treść. Kupcy mają możność wybrania czterech wariantów kolorystycznych: białego, niebieskiego, różowego i złotego. Brązową kieszeń widoczną na fotografii zrobiliśmy z matowego papieru, a motyw widoczny na niej … Continue reading „Zaproszenia dla gości z okazji komunii – różne wzory”

Ciekawe i pomysłowe zaproszenia komunijne – tanie i ładne

Komunijne zaproszenia

Dwuelementowe zaproszenie na komunię, na które składa się kieszonka z brązowego papieru oraz jej wypełnienie zawierające treść. Część wierzchnia zaproszenia za sprawą kamienia podobnego do cyrkonii, satynowej wstążeczki oraz precyzyjnie wykrojonego symbolu graficznego przedstawia się bardzo interesująco. Dzięki wyciętemu znakowi hostii na kopercie, zawiadomienie nawiązuje do religii chrześcijańskiej i uroczystości pierwszej komunii świętej. Paleta kolorów … Continue reading „Ciekawe i pomysłowe zaproszenia komunijne – tanie i ładne”

Eleganckie zaproszenia na komunię – tani, polski sklep

Zaproszenia dla gości na komunię

Zaproszenia na komunię dysponujące skromną ilością dekoracji, zaprojektowane dla dziewczynki lub chłopaka. Papier, który został spożytkowany do wyprodukowania tego zawiadomienia cechuje się matową, fakturowaną powierzchnią. Dla dziewczynek idących do pierwszej komunii świętej szablon tego zaproszenia będzie różnił się paroma szczegółami w stosunku do chłopięcego zaproszenia. Dla dziewczynki stworzyliśmy model z przeważającym kolorem różowym, a także … Continue reading „Eleganckie zaproszenia na komunię – tani, polski sklep”

Wyjątkowe zaproszenia dla gości z okazji pierwszej komunii

Sklep z zaproszeniami dla gości

Zawiadomienie o komunii świętej charakteryzujące się nieskomplikowaną formą oraz skromnymi ozdobnikami. Głównym półproduktem wykorzystanym do wykonania tego zawiadomienia jest papier ozdobny, który swoją powierzchnię ma fakturowaną. Część czołowa zawiadomienia to drukowany ozdobną czcionką tytuł oraz monogram IHS stworzony techniką owocującą efektem trójwymiarowej treści. Opisywany typ zawiadomienia na komunię to przykład, w jaki sposób przy użyciu … Continue reading „Wyjątkowe zaproszenia dla gości z okazji pierwszej komunii”

Ręcznie wykonane zaproszenia dla gości na komunię

Zaproszenie komunia

Wzór tego zaproszenia jest starannie sporządzonym rękodziełem, które z pewnością zachwyci każdego, kto dostanie takie zaproszenie. Dzięki stonowanym kolorom, zaproszenie to zalicza się do grupy bardzo stylowych zawiadomień o pierwszej komunii świętej. Konstrukcja tego zaproszenia jest dwuczęściowa, pierwsza część to półotwarta koperta z brązowego papieru, z kolei druga część to biała książka, czyli komponent prezentujący … Continue reading „Ręcznie wykonane zaproszenia dla gości na komunię”

Personalizowane i ręcznie wykonane zaproszenia na komunię

Zaproszenie

Produkujemy zaproszenia na komunię, wyróżniające się kilkoma wzorami oraz wariantami kolorystycznymi. Satynowa wstążka oraz fakturowany papier to surowce wykorzystane do wytworzenia przedstawianych zaproszeń na komunię. Kolorystyka niebieska tego zaproszenia przeznaczona jest na komunię chłopca, z kolei różowa, na komunię dziewczynki. Symbole graficzne umieszczone na zawiadomieniu idealnie oddają charakter uroczystości związanych z komunią świętą. Oferowane typy … Continue reading „Personalizowane i ręcznie wykonane zaproszenia na komunię”

Atrakcyjnie wykonane zaproszenia dla gości – komunia

Komunia stylowe zaproszenia

Skromny w formie, bez zbędnej ilości ozdobników model zaproszeń na pierwszą komunię świętą. Znak hostii zajmuje środkową lokalizację na frontowej stronie tego zawiadomienia, co wprost sugeruje charakter ceremonii, na którą są zapraszane osoby. Zastosowany tutaj specjalny papier ozdobny daje miły dla oka i dotyku efekt, co jest bardzo ważne przy wręczaniu osobom zaproszonym takiego dokumentu. … Continue reading „Atrakcyjnie wykonane zaproszenia dla gości – komunia”

Gotowe i tanie zaproszenia dla gości z okazji komunii

Komunia tanie zaproszenia dla gości

Dwa warianty kolorów oraz cztery wzory zaproszeń na komunię wykonanych ręcznie – zapraszamy do przejrzenia oferty. Dwie opcje kolorystyczne zostały zaprojektowane z myślą o dziewczynkach oraz chłopcach idących do sakramentu komunii świętej. Tytułowa strona zawiadomienia o komunii zaprojektowana dla dziewczynek jest obramowana motywem róż. Różowe zaproszenia na komunię można dostać ze zdobieniem w postaci kielicha … Continue reading „Gotowe i tanie zaproszenia dla gości z okazji komunii”